23

Aquaint 50 ml

93 Kč

Není skladem

Katalogové číslo: 5060284980004 Kategorie: ,

Popis produktu

  • 100% přirozená dezinfekční voda na ruce, pokožku, ústa a pod.
  • Aquaint je bezpečná , přirozená dezinfekční voda šetrná k životnímu prostředí. Je "přirozená" protože jejími jedinými složkami jsou voda a "přírodní kyselina" (kyselina chlorná HClO ), kterou vytváří lidské tělo pro boj s bakteriemi.
  • Aquaint má schopnost za pár sekund zabít 99.9% bakterií.
  • Neobsahuje alkohol.
  • Aquaint je dermatologicky a klinicky testována, vhodná pro citlivou pokožku a při požití neškodná. Není třeba oplachovat.
  • Aquaint můžete používat od narození na ruce, pokožku ,do úst, ostatně jako na jakoukoli část těla, další způsoby použití (jež nejsou omezeny) zahrnují: - Vnitřky dětských lahví - Dudlíky, kousátka a pod. - Povrchy v dětském pokoji, dětské židle a pod . - Hračky - Příbory a povrchy na krmení - Zařízení toalet, např. WC sedátka, veřejné přebalovací místnosti
  • Aquaint ve srovnání s jinými čisticími/dezinfekčními výrobky: Aquaint má mnohostranné čistící a dezinfekčené způsoby použití a vlastnosti jako žádný jiný výrobek, který je dnes na trhu, což ji dělá velmi pohodlnou a univerzální, zejména při cestování nebo při pobytu venku s dětmi a miminky . Aquaint působí na ruce a pokožku, ale také na neživé předměty jako dudlíky, dětské láhve, hračky, nábytek v dětském pokoji a pod. - v podstatě všude, kde jsou bakterie na porážku. Aquaint také můžete bezpečně nasprejovat do dětských úst, kde zabije jakoukoliv bakterii která se tam mohla dostat například tím, že si dítě vložilo znečištěný předmět do úst. Aquaint je bez zápachu nebo chuti, nevysušuje pokožku, nelepí, nezanechává žádné zbytky a dokonce eliminuje/významně omezuje zápach způsobený bakteriemi.

Copyright © 2019 baby-obchudek.cz. All Rights Reserved.